Loading...
درباره ما ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ،۱۹:۲۱:۲۵ +۰۰:۰۰

درباره مجموعه هتل های ویونا

(مجموعه هتل های زنجیره ای فانوس ویونا)

مجموعه هتل های ویونا با افتتاح شعبه اول این مجموعه در سال ۱۳۸۶ واقع در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در روستای تاریخی ابیانه، با زیر بنای ۳۵۰۰ متر در ۵ طبقه و ۳۰ اتاق با ظرفیت اقامت ۱۴۰ نفر و رستوران و سفره خانه سنتی با گنجایش پذیرایی ۴۰۰ نفر آغاز به کار نمود.

برای اطلاع از جزییات مجموعه اقامتی ویونا هتل ابیانه میتوانید از وبسایت این مجموعه به آدرس www.ViunaHotelAbyaneh.com دیدن فرمایید …

سپس در سال ۱۳۹۲ با ایجاد زمینه ساخت شعبه دوم با خرید بنای قدیمی در مجاورت مسجد آقابزرگ واقع در شهرستان کاشان پروژه احداث شعبه دوم مجموعه هتل های ویونا آغاز گردید و با مرمت این بنا و ساخت مجموعه اقامتگاه سنتی فانوس ویونا شعبه دوم مجموعه هتل های ویونا در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۷ افتتاح گردید .

درباره فانوس ویونا

(اقامتگاه سنتی فانوس ویونا)

اقامتگاه سنتی فانوس ویونا دومین شعبه از مجموعه هتل های ویونا در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در بافت تاریخی شهرستان کاشان و در مجاورت مسجد آقابزرگ با ظرفیت ۱۵ اتاق (۴۵ نفر) با اقتباس از معماری سنتی کاشان و ابیانه در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۷ افتتاح گردید .

این مجموعه با امکاناتی همچون چایخانه سنتی، کافی شاپ با نمای مدرسه آقابزرگ، لابی با اینترنت رایگان، رستوران سنتی با غذا های محلی و ایرانی، اتاق ها با امکانات vip، سرویس فرنگی، یخچال و تلویزیون دیجیتال و اینترنت پرسرعت در داخل تمامی اتاق ها، در تمام فصول سال با تخفیفات و پیشنهادات ویژه پذیرای مهمانان گرامی است.

برای اطلاع از قیمت اتاق ها میتوانید در پایین این صفحه نرخنامه هتل را مشاهده نمایید و یا با استفاده از منوی تماس با ما از راه های ممکن جهت اطلاعات بیشتر و رزرو اتاق استفاده نمایید .

avada-cafe-logo-footer